Výčepní zařízení u Vás doma

Za posledních pár měsíců se ceny potravin a mnoho dalších věcí neuvěřitelně zdražily a to se týká i čepovaného piva. Určitě jste si všimli, že Váš hospodský nasadil vyšší cenu za pivo a vy platíte neustále více. V některých hospodách vzrostla cena za pivo o 5 až 15 korun a to už je razantní nárůst. Pokud se Vám to stalo i ve Vaší oblíbené hospodě a už nehodláte dávat takové ceny za točené pivo, tak neváhejte a kupte výčepní zařízení Gastroserver.

výčepní zařízení

Jestliže zvážíte investici do výčepního zařízení, tak věřte, že děláte dobře. Cena piva jde neustále nahoru a bude tomu tak i do budoucna. Pokud koupíte výčepní zařízení domů, tak nejen, že ušetříte velké peníze, ale také se Vám tato investice rychle vrátí. Nákupní cena piva, se totiž od té hospodské ceny liší zhruba o dvojnásobek a to už je velmi znatelný rozdíl. Navíc si budete moct vybrat, jaké pivo si na danou akci, či posezení koupíte a kolika litrovou bečku si koupíte. Pokud budete mít všechny narážecí hlavy, tak si můžete kupovat všechny druhy piva. Starat o trubky se budete pouze vy sami a tak budou neustále čisté a připravené k použití. Výčep samozřejmě můžete i půjčovat a převážet mezi akcemi. Tudíž ho můžete za nějakou úplatu půjčit a ještě vyděláte něco zpátky. Ke všemu výčep vydrží dlouhé roky a jen tak se nerozbije.

výčepní zařízení

Samozřejmostí je, že jakmile se dozví, kamarádi, že máte výčep, tak přestanou chodit do hospody také. Budete se scházet u Vás na zahradě, či v garáži a dopřávat si zlatavý mok s Vámi. Navíc, se můžete na každou bečku složit a každý ušetří hromadu peněz, které by v hospodě nechal za předražené pivo. Navíc se může přidat i manželka, která neustále nadává, že sedíte v hospodě. Od teď už nebude mít proč a dá si s Vámi taky.

Pokud tedy ještě nemáte, tak investujte do výčepního zařízení, která se Vám určitě vyplatí.