Muži, chcete hubnout?

Muži, chcete hubnout?

Pak pro vás máme potěšující zprávu, a to, že hubnutí u vás je mnohem snazší, než u vašich ženských protějšků, a to proto, že pánové mají vyšší podíl svalové hmoty. Kdežto dámy mají od přírody více tukové tkáně, která měla zabezpečit v dávnověku jejich sílu a energii při rození dětí a starání o rodinný krb. Navíc je ženský svět poznamenám hormonálními procesy, které, bohužel, zpomalují metabolismus a hubnutí proto ženám nejde tak snadno, jako pánům.

muž hubnutí

Ovšem, není rozdíl mezi mužem a ženou při hubnutí. A víte v čem?

Obě dvě polovičky, jak ženská, tak i mužská se ale „sejdou“ v jednom, a to, že při rozhodnutí, že budete hubnout, potřebujete motivaci a silnou vůli. Bez toho se neobejdete, stejně tak jako nastavení plánu, čím začnete, jak budete pokračovat a do jakého termínu se vám má podařit zbavit se nadbytečných a nemilých kilogramů.

Čím začínají muži při shazování kil?

U mužů je na první pohled vidět, čeho se potřebují „zbavit“, zpravidla to bývá tak zvané pivní břicho.

pivní břicho

Jestliže si muži dopřávají spoustu nezdravého jídla, které zapijí pár vychlazenými půllitry piva, pak se nelze divit, že z roztomilého malého bříška se po letech vyklubal pěkně velký břich! A tím, pánové, je třeba začít a věřte nám, že to lze. Bude postačovat, když v sobě naleznete disciplínu, která ve vás dříme ještě z dob základní vojenské služby. Probuďte ji a začněte řešit otázku, jak zhubnout břicho muži.

Poradíme vám – zařaďte do svého denního jídelníčku proteinové nutriční drinky, které obsahují nadmíru bílkovin, jenž jsou stavebními kameny svalové hmoty. Snižují zároveň chuť k jídlu, což při hubnutí je nevýslovná pomoc! Bílkoviny se také dokážou postarat o to, aby vaše břicho se začalo konečně zmenšovat a vaše partnerka se k vám opět pěkně a s láskou přivinula…

Díky GOODLY produktům získáte více energie, tuková tkáň se bude rozpouštět a získáte opět dobrý pocit a třeba i ztracenou lásku.