Propisky se od sebe liší

Správné psací potřeby

Začínají s nimi už děti v nízkém věku, přičemž velký význam mají v první třídě. Zde se učíme psát, přičemž opravdu se hodí, když k tomu máme vhodné psací potřeby. Na naštvání je propiska, která píše, jak se jí zlíbí. Nemusíme ji však vyhazovat celou, protože u většiny je možné vyměnit jenom náplň, což je samozřejmě levnější varianta. Když se podíváme na typy propisek, tak běžným typem je kuličková tužka, protože s tou můžeme rovnou psát, netrpí na rozmazávání a náplně se mění snadno.

různé propisky

U některých je však zapotřebí trochu tlačit, aby čára měla vhodnou tloušťku bez přerušení. Kdy chceme produkt, který bude dobře reprezentovat, tak zvolte plnící pero. Hezky se s ním píše, a dokonce můžeme vybírat z různých hrotů. Záporem je složitější plnění a musíme dávat pozor na rozmazání. Nakonec si můžeme zmínit roller, který má dobré vlastnosti, akorát se vyplatí jej uzavírat, aby nám náplň rychle nevyschla.

Reklama

Vzhledem k tomu, jak potřebné jsou psací potřeby, tak řada firem je využívá jako reklamní předměty. Není se čemu divit, protože je můžou darovat třeba klientovi, který ji bude používat, protože takový praktický předmět se hodí. Díky tomu, že je na ní potisk týkající se naší firmy, tak nám může dělat stále reklamu. Samozřejmě musíme hledět i na pořizovací cenu. Propisky s potiskem Promodarky se dají koupit výhodně, přičemž jedná se o nízké částky, takže jako reklamní předmět jsou vhodné.

pero na desce

Kromě těch levnějších produktů jsou v nabídce i propisky za stovky korun, který mají jíž reprezentativnější vzhled. Mnohdy mají svou vlastní krabičku a hezké zpracování. Takový reklamní předmět má odlišné využití. Můžeme ji totiž darovat k nějaké významnější události oproti té obyčejné. Nabídka je dost pestrá, takže si tu jistě vyberete. Dokonce tu zakoupíte tesařskou tužku, což může být symbolický předmět pro firmu v tomto oboru.