Sháníte kvalitní tiskárnu? Kvalita a přepych? Ano, naše firma k službám!

Sháníte kvalitní tiskárnu? Kvalita a přepych? Ano, naše firma k službám!

Zakázky pro vaši firmu a potřebujete, aby tisk se rovnal kvalitě a okouzlil vašeho protivníka? Ano, naše firma tiskne 3D tisk v Ostravě na zakázku a jsme nejlepší v oboru po celé Ostravě. Rádi vás přivítáme a nemusíme už se obávat, že šéf nebo váš nadřízený bude naštvaný a uvalí pohled na váš projekt, který je sice dobře zhotoven, ale ne zrovna pěkně vytisknut a od toho je tady naše firma! Tiskneme od jednotlivých barev, po různobarevných či mnoho tiskových vrstev a čiré barvy světa si můžete také vybrat! Jsme jednička v oboru a máme ideální tisk v okolí, tak na co váháte?

Mnoho barev, 3D tisk

A jak to u nás funguje se zakázkou?

Váš projekt si nachystáme a projedeme náhodou grafické chyby, nějaké chyby, které vám může 3D tisk způsobit, a zkontrolujeme model. Až bude váš projekt zkontrolován budeme kontaktovat kvůli vašich požadavků, které také můžete napsat do poznámek při objednání, ale záleží na vás. Děláme vše proto, abyste byli spokojeni.

A co zakázka? Můžeme si vybrat materiál?

Ano, můžete si vybrat z mnoha materiálů, které máme na skladě. Nejčastější volba je ASA, PLA nebo FLEXI a mnoho dalších, ale těch druhů je strašně moc. Co vám poradíme je zjistit si barvu k vašemu modelu a potom za námi přijít a zažádat si o materiál. A když tak objednáme, ale náš sortiment barev je bohatý, máme mnoho barev na skladě, ale i takové služby tady poskytujeme. Domluvíme na cokoliv, co budete chtít. Zákazník je na první místě, chceme pro vás to nejlepší!

3D tisk

Co u nás často tisknou?

Záleží, kde zrovna žijete a když se vyskytujeme zrovna v Ostravě, tak budeme přepokládat součástky, hutnické prototypy a autodíly. Je toho hodně, ale především rekreativní pomůcky, hračky, šperky, malé stavby především v architektuře a podobně.

Cena, to nejdůležitější na konec!

Cena se bude ovlivňovat především podle kusů, jestli máte jeden kus nebo více, materiál, potřeby k tisku, kolik nad tím strávíme času a záleží na velikosti. Tak, když to vykalkulujeme z každé skupiny, tak bude 70 Kč na hodinu. Parádní, ne? Jako zadarmo!