Proč si pořídit psa

Kdo by se nechtěl probudit s chlupatým psem, který pobíhá po domě a vrtí vzrušením ocasem? Pokud ještě nemáte chlupatého přítele, který vás přivádí k šílenství, zde je několik dobrých důvodů, proč byste měli vlastnit psa.
1. Společenský život

Život může být opravdu osamělý, pokud žijete sami. Mít psího mazlíčka je skvělé pro společnost, protože vždy máte každý večer důvod se vracet domů. Tento chlupatý přítel vám zahřeje klín, když se spolu díváte na televizi nebo budete po vašem boku na ranních procházkách. Pes udělá váš život méně osamělým.
2. Výcvik a cvičení vašeho psa, vás mohou motivovat k tomu, abyste převzali odpovědnost za svůj životní styl. Ranní běhání na pláži je dobré jak pro vás, tak pro vaše svaly a psa. Skutečnost, že se potřebuje udržovat ve formě, znamená, že se také musíte udržovat ve formě.

m

3. Řekněte ne tlaku

Bylo vědecky dokázáno, že mít domácího mazlíčka pomáhá snižovat krevní tlak. Nárůsty krevního tlaku jsou často způsobeny příznaky, jako je stres a úzkost. Je méně pravděpodobné, že se budete bát o život nebo cokoli jiného, ​​když máte vedle sebe chlupatého přítele. Psi si mohou všimnout, že jste na dně, a přispěchají vás utěšit a rozveselit, jak nejlépe dovedou.
4. Uzdravíte se dříve Čas strávený se svým psím kamarádem uvolňuje do těla serotonin a dopamin. Jsou to přirozené hormony, které podporují zdraví vašeho těla. To znamená, že získáte podporu imunitního systému, která vám pomůže lépe bojovat s nemocemi. 
5. Služební zvířata

Psi vás skvěle upozorní, když se objeví vetřelec. Odvážné plemeno, jako je dobrman, vás zasype láskou a také za vás zvládne jakékoli hrozící nebezpečí. Někteří psi se používají jako služební zvířata v armádě nebo je mají handicapovaní lidé, jako jsou nevidomí.

m

6. Psi jsou loajální

Přiznejme si to, kočky jsou milé, jen když od vás něco chtějí; jídlo, hračka pro kočky, pitná voda. Psi jsou jiní, vždy jsou rádi, že jsou kolem vás, i když za to nic nedostávají. I když se vy dva ztratíte v lese, pes si k vám vždy najde cestu zpět. 
7. Psi pomáhají se sociální interakcí Milovníci domácích mazlíčků se k nim vždy chovají vřele. Stejně jako dva cizinci vedou rozhovor, když sledují, jak si jejich děti hrají, totéž platí pro majitele domácích mazlíčků. 
8. Psi vám mohou zachránit život

Slyšeli jsme nespočet příběhů o tom, jak zachraňovali psi, kteří utíkali, aby pomohli zraněným majitelům. Existují vědecké studie, které ukazují, že psi dokážou odhalit zhoubné bujení u lidí. Pokud vaše štěně neustále čichá a olizuje bouli na vaší noze, možná ji budete chtít zkontrolovat.