Muži a my

Muži hráli vždycky v mém životě velmi důležitou roli. A to nemluvím o tom, kolik můžu jí jsme měli v rodině. Já jsem totiž měla tři bratry. Teda stále tři bratry mám. A já jsem byla jejich jediná sestra. Vůbec nevím, jak se tohle mým rodičům mohlo povést, že měli čtyři děti a z toho tři kluky. Musím říct, že jsem si myslela, že budu jako dítě a jediná holčička v rodině hodně upřednostňována. Ovšem ale to byl omyl. Samozřejmě, že můj otec a maminka mě měli hodně rádi, ale my bratři se ze mě dělali srandu. A to jsem ještě neviděla, že se takhle muži klasicky chovají. Jsem ale ne rozuměla tomu, proč jsem se mí bratři ke mně chovají tak ošklivě. A nevěděla jsem, jestli to myslí vážně anebo ze srandy. Až později asi po deseti letech jsem se dozvěděla, že mí bratři to mysleli zcela ze srandy. Taky jsem se dozvěděla, že mě mí bratři mívají velmi hodně rádi.

Muži rádi sportují.

A to jsem si tedy oddychla. Nicméně ale stále nechápu mužské chování. Na muže bych potřebovala asi nějaký návod. A taky si říkám, že je opravdu škoda, že se nějací pánové a muži neprodávají v obchodě. Tohle je samozřejmě vtip, ale když jsem tento nápad jen tak prohodila mezi kamarádkami, tak se začaly hodně smály se, ale taky potom by řekly, že je to velká pravda, že by taky uvítaly to, kdyby se muži prodávali v obchodě.

Bez muže být nechci.

Takže vidíte, že ten můj nápad nebyl zas tak špatný. Bylo by to prima, protože takhle by si každá dívka nebo žena vybrala muže podle svých představ. A taky by to bylo tak, že by alespoň nebyly žádné rozchody a žádné rozvody. Víte proč? Protože by si každá žena vybrala opravdu muže podle sebe, jakého chce. A já si myslím, že by to opravdu nebylo na škodu. Protože každá žena by měla doma to, co chce. A jakého může byste si vybraly vy? Já bych si vybrala takového může, který je gentleman, který po sobě uklidí a který je opravdu věrný.