Přátelství

Přemýšleli jste někdy, s kolika lidmi se za svůj život potkáte? Kolik se jich vaším životem jen mihne a nezanechají stopu, a kolik náhodných setkání přeroste v trvalé přátelství?

První seznamování, když nemyslíme rodinu, začíná na dětském hřišti. První bitvy o bábovičky na pískovišti, ale i první kamarádi, kvůli kterých chodíme s dětmi na stejné hřiště, aby tam mohli potkat Verunku nebo Kubíčka. Tyhle přátelství ale většinou nevydrží, pokud se nestane, že děti začnou chodit do stejné školky.

přátelství

Holky z naší školky byl nejen hit Kotvalda s Hložkem, ale přiznejme si to, každý máme vzpomínku na první dětskou nevinnou lásku ze školky. Kdo ví, kde je jim konec, a pravděpodobně víte, jak se jmenovali.

Jiné už je to s kamarády ze základní školy. Jednak jste s nimi strávili kus života, devět let není zase tak málo a za druhé, že jste uměli psát, nebo ve vyšších třídách už jste měli mobil, a tak jste si kontakt na sebe mohli uložit. Pravdou ale je, že na základní škole jste se potkali s lidmi, se kterými jste měli společný jen život na jednom území města, nespojovaly vás společné zájmy a koníčky, a tak pokud vás nespojilo něco víc, jen chození do stejné třídy z vás kamarády neudělalo.

přátelství

Jiná situace nastala na učilišti nebo střední škole. Tady už se přece jen trochu roztřídilo, koho co baví a co kdo umí. A puberta a první vážnější vztahy dají za vznik nejen kamarádství, ale občas i manželství. S další hromadou lidí se seznámíte v zaměstnání. Záleží jen na vás, nakolik jste společenští a nakolik si své soukromí budete před kolegy chránit. Pokud jste svobodní, třeba zde naleznete svou životní lásku. Pravý kamarád se ale pozná podle toho, že když změníte zaměstnání nebo ukončíte školu, nepřerušíte spolu kontakty https://tlcargo.cz/contacts/ a budete se spolu i nadále navštěvovat a sdílet spolu zážitky, ať ty veselé nebo i ty smutné.