Na registry se už příliš ohlížet nemusíte

Takový zápis v registru je nemilá věc. Třeba už jen proto, že dokáže nepříjemně zamíchat s vaší šancí na rozumnou půjčku. Nejen, že kvůli němu nic moc výhodného neseženete a na všechny lepší nabídky můžete rovnou zapomenout. Vlastně je to ve skutečnosti tak, že když ho máte, tak můžete rovnou zapomenout i na všechny půjčky v bance. Tak to zkrátka chodí – banky lidem se zápisem v rejstříku nepůjčují. A to i v případě, že se jedná o naprostou banalitu, třeba i o omyl – dokud zápis budete mít, jsou pro vás dveře v bance zavřené, a důvody, proč jste ho získali, nebudou nikoho zajímat. Na druhou stranu, dnes už se kvůli podobným nešvarům trápit nemusíte. Když vám to nevyjde v bance, můžete rovnou vyrazit jinam. Anebo přesněji řečeno, nemusíte chodit vůbec nikam – svůj úvěr si můžete sjednat i z pohodlí domova, a to bez zbytečných složitostí.

rupee-4508836_640

To jediné, co je k tomu potřeba, je navštívit webové stránky nebankovní společnosti. Takže pokud nosíte po kapsách chytrý telefon, anebo sedíte u počítače a máte tedy internet po ruce, můžete se rovnou pustit do práce. Vlastně nejde o nic složitého, stačí, když vyplníte prostý online formulář, který sestává z několika málo osobních údajů.

rupee-4508842_640

To, co je na něm nejvíce podstatné, je adresa nemovitosti, kterou budete za úvěr ručit, a několik jejích fotografií. Pakliže tento údaj nevyplníte, nesplníte základní podmínky pro žádost o úvěr a společnost nemůže posoudit, kolik peněz a za jakých podmínek vám může nabídnout.

Na druhou stranu, pokud tento údaj vyplníte, celá věc půjde velice rychle. Můžete žádat až o sedmdesát procent tržní hodnoty vámi zvolené nemovitosti, což může být v některých případech pořádně velký balík peněz.

A je úplně jedno, zda máte zájem o hypotéku bez registru, bez dokládání příjmu, o tu americkou, anebo o jiný úvěr. Po splnění dvou základních podmínek v podobě bonity a ručení můžete žádat o cokoli.