Jak uchovat brýle

Dneska jsem konečně získala své nové brýle. No už zase vidím ostře jako orel. Ty předchozí byli super, jenom že se mi bohužel mou neopatrností rozbili, a tak jsem si musela urychleně koupit nové abych něco taky viděla. Člověk, když brýle potřebuje a bohužel se s nimi něco stane tak je kolikrát bezmocný. Ono to není taky žádná sranda. A tak si rychle musí pořídit nové. Ale už jsem konečně poučena, že bych ty brýle mohla mít dvoje. Jedny někde schované jako náhradní. Ale taky si musím zapamatovat kam jsem je schovala že ano. Já jsem na to třeba hrozná. Na takové věci si uhlídat, aby byli v pořádku a nic se jim nestalo.

brýle

Bohužel můj systém spočívá v tom, že brýle si kdekoliv odložím a pak je hledám a je to tak semnou každý den. Kolikrát ani nevím, kde jsem je prostě odložila a pak marně hledám po celém bytě. Ale babička mi říkala, kup si pouzdro na brýle, pak to budeš mít jednodušší. No ale v čem, v tom že si brýle schovám do pouzdra, pouzdro někde položím a pak ho budu hledat. To snad nemyslí vážně, to pro mě není moc dobrá rada. Ale dneska jak jsem si šla koupit nové brýle, tak jsem o tom celou dobu uvažovala až do optiky. Co když ta babička má pravdu, tak to budu mít brýle v pouzdře kde se jim nic nestane. No tak co se nestalo.

brýle

Koupila jsem si brýle. A pak jsem se i rozmyslela a koupila si pouzdro na dioptrické brýle luxbryle.cz přímo na e-shopu. Jelikož jsem dost vybíravá a v optice se mi žádné nelíbilo. Ano je to semnou až tak hrozné. No nic méně, pouzdro je objednané a už se moc těším až mi přijde a budu ho moct používat, snad mi bude něco platné. Tak že pokud jste nějak stejně na tom jako já, tak si pouzdro určitě kupte. A hlavně když ho už budete mít doma, tak ho prosím používejte. Já doufám že to tak taky budu dělat. Hlavně brýle nejsou žádná levná záležitost a měli by nám nějaký čas taky vydržet.