Jak být na internetu a neurazit

Čím dál více se množí příspěvky ublížených nadsamců, kteří žijí většinou u svých rodičů, o tom, jak moc je dnes těžké sehnat pořádnou ženu. Tito frajeři pravého slova smyslu se v angličtině nazývají posměšně „gentleman“, „nice guy“ nebo také „white knight“. Jde většinou o muže, kteří nebyli zrovna moc úspěšní v kontaktu s ženami v reálném životě, a tak to zkoušejí na internetu. Všechna odmítnutí samozřejmě komentují tak, že za to může feminismus a moderní ženy jsou moc vybíravé, případně všechny ty pěkné vyžerou „bad boys“ a na ně zbyde jenom to nejhorší.
šťastný pár u čaje

Vidíte, kde to je špatně?

Už jen to, že třídí ženy na to nejlepší a to, co radostně pojmenovávají „bottom of a barrel“, tedy spodek nádoby, naprosté dno, jenom svědčí o jejich ne zrovna zdravém vztahu k ženám. Tito muži se poslední dobou začali „sjednocovat“ pod taktovkou „Incel“, tedy involuntary celibate – nedobrovolný celibát. A občas se stane, že jednomu z těchto sexuálně-frustrovaných chlapců zkrátka přeskočí a vystřílí třeba koleje studentů. Ale to je zase jiné téma.
gentleman s kloboukem

Proč se mnou ženy nemluví?

Otázka, kterou si spousta z nich pokládá – a existuje na ni jednoduchá odpověď. Uvedeme příklad reálné diskuze, která se opravdu stala mezi hodným chlapcem a dívkou.
„Přeji dobré jitro, má lady, všiml jsem si, že dnes vypadáte náramně svěže a překrásně. Mohl by vás tento gentleman pozvat na šálek čaje?“ – racionální odpověď každé dívky, která nechce být znásilněna, zní takto „Ne, díky“. Načež další zpráva od gentlemana obsahovala spoustu nadávek o prostitutkách, levných děvách a podobných, v mnohem horším tvaru. Spolu s přáním smrti nebo smrti někoho blízkého. A tihle týpci se potom diví, že s nimi ženy netráví ani pět minut. Pokud by někdo chtěl „objevit“ více, tak sice je to v angličtině, ale existuje spousta videí, jako například Nice guys na Youtube, kde se hned můžete podívat na výkvět těchto maminčiných mazánků. A ano, jsou i v Česku.