Dostupné bydlení pro každého

Chtěli byste bydlet, ale ceny nemovitostí jsou tak vysoké, že si o vlastním bydlení můžete nechat jen zdát? V tom případě jste dosud jistě neslyšeli o mobilních dřevostavbách, které si můžete namísto snění rovnou pořídit!

A za kolik? Za neuvěřitelnou cenu, která se pohybuje okolo jednoho miliónu korun! To je nabídka, která je tak podezřele levná, že tomu možná ani nebudete chtít věřit. Existuje jen jediný dobrý způsob, jak se přesvědčit o tom, že to není jen sen – jednoduše se zajeďte podívat do centra vzorových domů, a tam si vyberte ten, který bude splňovat vaše představy.

A kdybyste si náhodou nevybrali, můžete si nechat zhotovit jiný, takový, jaký se vám bude nejvíce líbit. Ať už bude luxusní, anebo naopak zcela jednoduchý a bez vybavení, tak v každém případě bude váš a získáte ho za naprosto bezkonkurenční cenu, která nemá na dnešním trhu s nemovitostmi žádné obdoby.

Několik málo kroků k vlastnímu bydlení

Pokud chcete bydlet pod vlastní střechou, a to nejlépe ihned, nemusíte pro to udělat nic speciálního. Stačí si jen vybrat domek podle vašich představ, zaplatit, a jeho výroba může začít! A rozhodně to nebude trvat dlouho, neboť vše probíhá v areálu výrobce, takže na vámi určené místo se domek dostane až v konečné podobě.

island-1515109_640

Pohodlně se tak vyhnete všem nepříjemným starostem, mezi které patří řešení projektu, obíhání úřadů a shánění povolení, anebo řešení stavebních prací. Vy budete bydlet již za několik týdnů, aniž byste cokoli z těchto nepříjemných záležitostí museli absolvovat.

Díky tomu, že se jedná o stavbu bez pevných základů, nebudete potřebovat žádné povolení, ovšem i přesto si můžete dům nechat zkolaudovat. Ušetříte tak spoustu času, starostí i peněz.

rain-4158157_640

Ideální volba pro všechny, kdo nevydrží dlouho na jednom místě

A pokud se náhodou někdy v budoucnu rozhodnete změnit adresu, tak není nic snazšího, než svůj domek naložit na speciální vozidlo, a vzít ho s sebou.