Bohemian Rhapsody, lamač rekordů

Film vypráví příběh britské hudební skupiny Queen a ještě více příběh samotného zpěváka Freddie Mercuryho. Co je na tomto filmu tak úžasné a jak je možné, že jsou kina stále vyprodaná a to už to jsou nějaké tři měsíce od doby, kdy byla premiéra? Je to jednoduše skvělé!! Opravdu je to film, kde si každý přijde na své a pohltí Vás naprosto svým příběhem, který je ještě k tomu podle skutečné události.
popcorn v kině

Nechybí nejznámější hity skupiny, jako jsou například:

· Killer Queen

· We are the Champions

· Bohemian Rhapsody

· Radio Ga Ga

· Under pressure a další

Všechno to jsou originální nahrávky přímo od skupiny, jen lehce upravené, aby byla kvalita zvuku na dobré úrovni. Film odhaluje soukromý život hlavního zpěváka skupiny, ale poskytuje i nahlédnutí do života ostatních členů, jimiž byli: Roger Tylor (bicí), Brian May (kytara), John Deacon (baskytara). Budete se cítit jako by byl Freddie Váš přítel a naprosto Vás zasáhne jeho osud.

Tento film si opravdu zaslouženě vysloužil ocenění Zlatý glób a Rami Malek, který ztvárnil hlavní roli ve filmu podal opravdu excelentní výkon. Měl dopodrobna nastudované Mercuryho pohyby a Vy máte pocit, že je to on samotný. Ačkoliv se tak na první pohled může podle příjmení herce zdát, nejedná se o Čecha, ale o Američana s egyptským původem.
sál kina

Opravdu zajímavým faktem o tomto filmu je to, že je už po měsíce naprosto vyprodán ve většině kin. A plno lidí se pyšní tím, že na něm byli více než jednou. A není se čemu divit. Je to jeden z těch filmů, na který prostě musíte do kina. Zajímavé je, že se tento rok kvalitním filmům opravdu dařilo. Dalším takovým rekordmanem je snímek A star is born. Kinematografie je opravdu kupředu a je to radost sledovat! Pokud jste tedy ještě jeden z těchto dvou megafilmů neviděli, neváhejte a využijte prvního volného večera a vyrazte za kulturou. Opravdu nebudete litovat.