Velká akce není jen o počtu chlebíčků

Jestliže plánujete uspořádat nějakou společenskou akci pod širým nebem, a nebude to jen pro několik vašich známých, pak máte právě jistě plnou hlavu starostí, jak to všechno zvládnete, abyste na nic nezapomněli. A skutečně toho není málo, co musíte zařídit. Není to totiž tak snadné jako uspořádat domácí oslavu narozenin, byť by se klidně jednalo o zapíjení významného životního jubilea. Přece jen, když na vaši akci míří lidí sto, a když jich tam míří tisíc a více, tak už se jedná o podstatný rozdíl, a nejen v tom, kolik připravíte občerstvení. V tomto případě toho budete muset zajistit daleko více než jen dostatečný počet chlebíčků.

zásuvka

Udělejte si dlouhý seznam a na nic nezapomeňte

No jen si to vezměte. Pokud se jedná o nějakou hudební akci anebo klidně i o nějakou rodinnou akci pro děti jako je dětský den a tak podobně, tak vám tam jistě nesmí chybět pódium, na kterém budou probíhat koncerty, kabarety, bude tam moderátor, a tak obecně odtud bude proudit hlavní zábavní linka.

Také nesmíte pominout židle, stoly a stánky, protože mnoho lidí si potřebuje někam sednout, někam odložit své věci, stánkaři s občerstvením si musí mít kde rozložit své potřeby, a tak dále. Možná si na místo necháte navést také různé atrakce pro děti a dospělé jako jsou nafukovací hrady, trampolíny a podobně. No a samozřejmě nesmíte zapomenout na nutné osvětlení a ozvučení, bez kterého byste mohli leda tak hrát na tichou poštu.

žárovka

Ovšem i se samotnými reproduktory a reflektory nesvedete vůbec nic, pokud je nemáte do čeho zapojit, takže bez zdroje elektrického proudu se v žádném případě neobejdete. A pokud svou akci náhodou pořádáte doslova na zelené louce, tak si objednejte agregát na výrobu elektřiny, jinak vás bude muset velmi mnoho rychle šlapat na kole.