Svítit levněji není žádná věda

Nebaví vás platit tisíce korun za svícení lacinými žárovkami za pár korun? Potíte se vždycky, když se vám na stůl dostane obálka s doplatky za elektřinu? Nyní už se tolik bát nemusíte. od té doby, co jsou na trhu moderní led žárovky, se to všechno zcela změnilo. Už dávno neplatí, že je nutné platit obrovský balík za energie, vůbec ne. Stačí, abyste levné a nekvalitní žárovky, které spotřebovávají ohromné množství energií, nahradili za modernější a kvalitnější led žárovky. Právě ty se postarají o to, že vaše účty za elektřinu rapidním způsobem poklesnou, a vy díky tomu ušetříte nemálo peněz. Je to přitom jednoduché a prosté, stačí jen tato drobná změna, která vám nezabere víc než jedno odpoledne, a to i včetně nákupu.

točitá zářivka

Vhodné pro všechny interiéry

Led žárovky nachází uplatnění ve všech interiérech. Nejvíce se uplatňují zejména v domácnostech, kam se hodí do každé místnosti – zářivky vyzařující studeným světlem umístěte do koupelny a na toaletu, případně do kuchyně, naopak svítidla zářící teplými odstíny nainstalujte do obývacího pokoje, ložnice a dalších pokojů. Uplatnění však tato moderní led svítidla nacházejí třeba i ve firmách nebo veřejných budovách. Hodí se zkrátka naprosto všude, je jen potřeba správně zvolit jednotlivé parametry.

faktura a kalkulačka

Dlouhá životnost vás mile překvapí

Pokud jste doposud měli ve své domácnosti pouze klasické žárovky, tak jste možná zvyklí na časté praskání a podobné nepříjemnosti. S tím je samozřejmě zvýšená potřeba svítidla pravidelně měnit a utrácet tak další peníze. Určitě vás tedy pozitivně překvapí životnost led zářivek. Budou vám bezproblémově sloužit spoustu let, zapomeňte proto na pravidelné výměny v důsledku praskání. Jedná se sice o vyšší investici, avšak jednorázovou, tudíž není pochyb o tom, že se vám to ve výsledku po finanční stránce skutečně vyplatí.

 

5/5 - (3 votes)