Svět financí aneb o financích a bez nich

Svoboda a život bez financí. Je to pro vás něco nepředstavitelného? Život bez peněz, financí, půjček, úvěrů a úroků si už zřejmě ani neumíme představit. Natožpak život bez výplaty a bankovního účtu. Jaký by byl svět, kdyby neexistovaly peníze? To je otázka, na kterou se zřejmě nikdy nedozvíme odpověď, ale každý o ní může přemýšlet. Byl by svět lepší nebo horší? Můžeme jen dlouze spekulovat. Vymýtilo by se zlo, násilí a hladomor? Nebo by se naopak celému světu pouze přitížilo? Dělali by si lidé, co by se jim zachtělo a neměli by žádnou morálku? Těžko posoudit, zdali by byl svět lepším nebo horším místem, bez celého systému financí. Odpáráním této jedné, zřejmě nejdůležitější složky, by to znamenalo pro celý svět chaos. Tak velký, že bychom si s ním zřejmě ani nevěděli rady.

svoboda

Hypotéka bez příjmu

Když se řekne hypotéka bez příjmu, mnoho lidí si představí úvěr, kde nemusíte dokazovat ani udávat svůj příjem. Tento typ úvěru platí u podnikatelů, ovšem není tomu tak v případě spotřebitelských úvěrů.

  1. Příjmy se nemusí dokládat u podnikatelských úvěrů, protože v těchto případech jsou mírnější pravidla, takže u podnikatelských úvěrů nevadí ani nízké daňové přiznání, proto jej často nemusíte ani dokládat. Navíc jsou zde mírnější pravidla, proto je možné nedokládat takovéto dokumenty.
  2. Jestliže byste si však chtěli pořídit spotřebitelských úvěr, pak se na vaše příjmy budou banky nebo soukromé společnosti dívat vždy. Je nezbytné, aby si poskytovatel úvěru ověřil, zda dokážete splácet. Ovšem u soukromých společností, takzvaných nebankovních společností, často nevadí ani nižší příjem, než je tomu v bankách. Nebankovní společnosti totiž tolerují i nižší příjmy, a dokonce také různé druhy příjmů, s čímž byste v běžné bance měli problém.

euro mince
Úvěry s ručením nemovitosti u naší společnosti:

  1. Splatnost až 30 let.
  2. Nízké splátky a nízká úroková sazba.
  3. Žádné placení poplatků předem.
  4. Rychlé vyřízení bez zbytečných komplikací.
  5. Tolerance záznamů v registrech.
  6. Tolerance nízkých příjmů.