Maso a lidé.


Maso je lidskou součástí. Většina lidí jsou masožravci anebo k tomu byli alespoň od mala vedeni, než si mohli vybrat své vlastní návyky. Někteří lidé e pak z masožravců mění na vegetariáni nebo vegany. Každý člověk má na výběr a můžete se samy rozhodnou, i když jste od mala k něčemu vedeni, neznamená to, že v tom musíte pokračovat. Někteří lidé dávají přednost přírodní stravě a jiní naopak nepozřou nic, co je živé. Například to, že kuřecí řízek s vařenými brambory a okurkovým salátem by někteří mohli vidět, jako že maso bylo dříve kuře, které musel někdo zabít a tím spáchal strašný čin, nebo že vejce, ve kterým je řízek obalený by mohlo být kuřátko i když nebylo oplodněno.

přepravky na maso

Někteří lidé jsou jasně zapřisáhlí a nenechají si do svého vyživování povídat, což je správné, ale nesmíte to dělat špatně. Vaše tělo potřebuje přijímat všechno potřebné, aby bylo dobře vyživováno a když vám jen jedna složka bude chybět, tělo si bude hledat cestu, jak jí nahradit a pak se vám může celý organismus sesypat jako hrad z karet. Proto musíte vědět, co děláte, jinak si můžete i ublížit. Když vynecháte jednu složku, musíte ji něčím jiným nahradit, jinak bude chybět.

přepravky na maso

Takhle vedená strava bude kvalitní a vyvážená. I maso se dá ve stravě nahradit a jíst něco jiného, když to ve svém jídelníčku nechcete, ale musíte vědět čím ho nahradit a zajistit dostatek výživy a minerálních látek a vitamínů. Takové maso je zpracovávané na jatkách a různých provozech, kde se zvířata bourají, porcují a jejich život je tím ukončen. Uskladňují se v přepravkách na maso Schoellerallibert a pak jsou posílány do menších masen a k prodeji. Ovšem je jen spekulace, a spousta lidí má na to jiný názor. Ano mají právo žít, ale když jsou určeny přímo k chovu na maso je to jejich úděl, ale tady plyne otázka, kdo určil, že jsou k chovu a ne k životu. Proč lidé nejedí psy a kočky a prasata a kuřata jedí? Je to zvláštní věc a nikdo vám na ní neodpoví. Něco může být mazlíček a něco je jen maso.