Je dřevěná garáž pro děti vhodná i pro malé děti

Už malé děti si rády hrají s autíčky. Není na tom nic zvláštního, jen se snaží napodobit chování dospělých, které vidí všude kolem sebe. A cestování autem je bezesporu jedna z nejčastějších činností – jezdíme na nákupy, k doktoru, na návštěvy, a tak není divu, že chce taky.řada dřevěných garáží

Samozřejmě jej nenecháme usednout za volat skutečného vozidla, místo toho mu koupíme modely autíček, podle jeho věku. Avšak často to nestačí. Přeci je potřeba dát autíčka spinkat do domečku. Je tedy nutné přikoupit garáž patřičné velikosti.

Dobrá, ale jakou? Plastové se snadno lámou, a ostré hrany, které při tom vznikají, mohou dítě velmi snadno poranit. Naštěstí existuje mnohem lepší materiál: dřevo. Dřevěná garáž pro děti https://www.chytraliska.cz/produkt/parkoviste-drevene-s-vytahem/ je považována za jednu z nejkvalitnějších, které jsou na trhu běžně dostupné. Zdá se tedy, že problém je vyřešen.

Ale co když je vaše dítě ještě malé? Skutečně je to i pak pro něj nejlepší volba? Nesmíme zapomenout, že děti zkoumají svět nejen očima a ušima, případně čichem, jako my dospělí, nýbrž používají ve stejné míře hmat i chuť. Jistě, je to nejlepší způsob, jak se může o daném předmětu dozvědět co nejvíce, avšak zdaleka ne nejbezpečnější.

Jak je to tedy s dřevem? Zde záleží na jeho zpracování a na tom, jak moc oblíbená daná hračka bude. Pokud jde o kvalitní, lakované a impregnované dřevo, a nebude žužláno příliš, pak může vydržet skutečně dlouho, možná i pro další generaci.vrata dřevěné garáže

Pokud však není dobře udělaná a dítě si na ní zkouší sílu svých prvních zoubků, pak zde může vzniknout problém. Dřevo se může rozlámat na třísky, které se mohou zapíchat dítěti do pusy. A to rozhodně není nic, co byste chtěli zažít.

Před koupí je tedy vždy dobré ověřit, jaká je tvrdost a konzistence hračky. Pak není od věci se podívat, z jakého přesně dřeva je vyrobena. Jen tak můžete svému dítěti zajistit bezpečné zkoumání okolního světa, což velmi přispívá k jeho zdárnému vývoji.