Jak jsou bráni muži populací?

Muži

Muži jsou stvoření odlišná od žen, mají jiné vlastnosti a taky jiné dovednosti. Například na rozdíl od žen, většinou nezvládají dělat více věcí najednou, nebo nejsou tak čistotní jako ženy. Pozor výjimky potvrzují pravidlo. Častokrát se o mužích říká, že jsou to zpomalená stvoření, která nepřemýšlí, nebo když už přemýšlejí, tak o věcech jako je fotbal, hokej, hospoda a podobně. Muži jsou, ale také chytří a více uznávaní, což už se v dnešní době mění. Dříve mohli dělat vyšší pozice jenom muži, a nebo dělali stejnou práci jako ženy, ale stejně dostávali vyšší plat. 

muž, který cvičí

Muži jsou od jakživa většinou populace bráni jako hlava rodiny. Vztah mezi mužem a ženou býval poněkud jednoznačný, žena patřila do kuchyně, měla se starat o domácnost a o potomky, manžela a muž chodit do práce a živit rodinu. Na mateřské chodili jenom ženy a tatínkové byli doma jenom třeba prvních 14 dní. Dnes už je tomu ale častokrát naopak. je úplně normální jako muž zůstat na mateřské a starat se o domácnost. To, ale záleží mnohdy na vychování člověka a jeho prioritách. Někomu to jako mužovi vadit nebude, to že zůstane doma a bude se starat o chod domácnosti, ale jiný by na tuto možnost v životě nepřistoupil.

mladý muž

Povolání mužů

Mezi nejčastější povolání patří automechanik, řidič kamionu, taxislužby, závodních aut. Tyto profese dělají stále převáženě muži. Jindy to byly profese jako advokát, doktor, soudce apod., protože ženy byly podceňovány, jak už tomu dneska tak není, většina profesí už je vykonávána na půl ženským a na půl mužských pohlavím.

Muži jsou nezbytní k vzniku potomka. Za muže je brán ten, který už dospěl, změnil své priority v životě, nebo zž je dostatečně velký, aby se mu nazývalo mužem. Muži jsou stehně jako ženy různí. Každý má jiné zájmy, každý má jiný styl oblékaní, každému se líbí něco jiného, přesto jsou, ale jedním stejní a tím i odlišní od žen. U mužů je větší množství hormonů, proto většinou při normální váze jedí více, váží více, mají více ochlupení a jsou vyšší než ženy.