Férový a výhodný finanční produkt pro podnikatele

Podnikatelské úvěry, které by byly opravdu výhodné a za slušných podmínek aby jeden pohledal. V bankách po vás budou chtít dokládání příjmů, budou samozřejmě v první řadě okamžitě zkoumat registry dlužníků, protože jakmile jste tam zapsáni, čili máte byť jen jeden jediný drobný prohřešek, tak už vám žádné peníze nepůjčí. Natožpak jestli máte daleko větší problémy, exekuce nebo jiné finanční starosti – to už vůbec ne! V žádném případě totiž nepomáhají lidem, kteří to potřebují, protože banky jsou zde od toho, aby chránily své majetky. Proto potřebují, abyste u nich dodržovali instrukce a pravidla a proto také nepůjčí podnikatelům, kteří by snad nedokázali splácet.
růžové pravítko.jpg

Tak to vidíte, není to zrovna jednoduché získat hypotéku

Ovšem u nás je to jiné. Poskytneme záruky i kvalitu. Věnujeme se v prvé řadě podnikatelským úvěrům, takže víme, že se i podnikatelé mohou dostat velice snadno a rychle do potíží, ze kterých není úniku a proto si často zkrátka a dobře potřebují půjčit větší obnos peněz.
Hypotéka bez dokládání příjmů je zde připravená právě pro tyto případy. Nezkoumáme žádné z dostupných registrů jako je BRKI, NRKI, SOLUS nebo jiné do kterých vždy nahlíží banky. U nás se s takovýmto přístupem nesetkáte. Nemusíte dokládat složitě příjmy, ani vás nečeká jiné nepříjemné papírování.
modrý rodinný dům.jpg

· Navíc peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. Můžete s nimi zaplatit exekuce, zvolit konsolidaci půjček.
· Ručíte jakoukoliv nemovitostí.
· Splácet můžete až na dobu 30 let.
· Peníze můžete mít do 24 hodin od podpisu úvěrové dokumentace.
· Pevná úroková sazba již od 6,9 % p.a.
· Exkluzivní podmínky pro klienty, kteří nemají záznam, nebo mají pouze nějaký drobný. Pro tyto klienty máme připravenou úžasnou a velice lukrativní úrokovou sazbu již do 3% p.a.
· Žádné dokládání příjmů. Peníze může získat kdokoliv. Hypotéka je vhodná pro firmy, podnikatele i malé živnostníky čili OSVČ. Využijte této jedinečné možnosti a získejte finance snadno a rychle. Nevadí ani nízké daňové přiznání.