Bylinný čaj

Také máte rádi čaje, stejně tak jako já? Pokud ano, tak jistě budete znát úplně ty nejzákladnější čaje, jako jsou například heřmánkový čaj nebo kopřivový čaj anebo také zelený čaj. Já vám řeknu, že já opravdu miluji zelený čaj a také heřmánkový čaj. Nemám moc ráda ovocné čaje, protože jsou takové hodně nakyslé a divné čaje. Vzpomínám si, jak můj dědeček stále dokola opakoval, že nemá rád červené čaje, že mu také vůbec nechutnají. Také spíše dával přednost černému čaji, který si dělal velice silný a nahrazoval tím kávu. Já sice také bez kávy nemůžu existovat, ale zase na druhou stranu takhle povídání u čaje také není k zahození.

Sušení čaje.

Pokud vás třeba zajímají různé účinky čajů, tak samozřejmě každý čaj má to své, čím vám pomůže. Například heřmánkový čaj a jeho účinky jsou opravdu dokonalé. Nikdy bych netušila, že heřmánek zrovna může být tak hodně léčivý, jak si mnoho lidí myslelo. Protože kolikrát ještě se setkávám s případy, že prý čaj nemůže někdy někoho vyléčit. Samozřejmě, že pokud máte třeba nějakou vážnou nemoc, tak vás asi žádný čaj nevyléčí. Ale pokud máte nějaké zimní chmury, nebo jste nachlazení, tak vám třeba heřmánkový čaj může opravdu hodně pomoct. Všichni víme, že heřmánkový čaj a jeho účinky jsou pro naše tělo, ale i pro naši psychiku velice důležité a působí velice pozitivně.

Miluji heřmánek.

Já sama jsem si také heřmánkový čaj oblíbila hlavně s medem. Já žádné čaje je zásadně nesladím. Svému synovi čaje sladím, a to hlavně medem a občas také třtinovým hnědým cukrem. Já sama osobně nemám ráda sladkou kávu ani sladké čaje, takže vůbec nic nesladím. I když sladké jídlo mám opravdu hodně ráda a nepohrdnu domácími tvarohovými a povidlovými buchtami, tak čaj zase musím mít úplně hořký. Protože pokud si přidáte do čaje cukr, tak tím právě zničíte tu chuť čaje a moc si to nevychutnáte. Já sama mám ráda heřmánkový čaj a myslím si, že taky na mě působí velice pozitivně. Protože díky heřmánkovém čaji se cítím více v klidu a mám také dokonce čistší pleť. Vám ho také mohu doporučit.